امروزه اهمیت موتورهای جستجوگر بر کسی پوشیده نیست و صاحبان سایت‌ها و پورتال‌ها به دنبال کسب جایگاه بالا و برتر در این موتورها هستند. در حقیقت ارزش یک سایت به تعداد بینندگان آن می باشد. بدیهی ست سایت بدون بیننده هیچ ارزشی در وب ندارد هرچند بهترین امکانات و ظریفترین طراحی را داشته باشد. امروزه تقریبا ۹۰درصد کاربران با جستجو در وب اطلاعات خود را پیدا می کنند.

به عنوان نمونه شما می توانید از دو روش برای قرارگرفتن سایت در صفحه اول جستجوی گوگل استفاده کنید:

۱- پرداخت هزینه هنگفت به شرکت گوگل برای جایگذاری سایت شما در صفحه اول جستجوها به ازای کلملت خاص شما.

۲- شما سایت خود را برای کلمات خاص بهینه سازی کنید. که این روش بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان سایت شما می شود. همچنین به دلیل اینکه کاربران دقیقا دنبال آن چیزی می گردند که شما سایت خود را با آن بهینه کرده اید و زمینه اصلی فعالیت سایت شما می باشد، می تواند بیشترین بازده را داشته باشد.

گروه انفورماتیک اعتباران با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژِ های روز دنیا به بهینه سازی سایت و پایگاه های اینترنتی مبادرت دارد که به صورت تضمینی سایت را در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو قرار می دهد.
لازم به یادآوری می باشد که سیستم مدیریت محتوای مهرپورتال (http://mehrportal.net) محصول تولید شده اعتباران انفورماتیک به گونه ای طراحی و بهینه سازی شده است که ظرف کمتر از ده روز سایت را در بهترین رتبه ها در موتورهای جستجو قرار می دهد.

})