پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ساعته
شما می توانید به راحتی و۲۴ ساعته از ارسال درخواست پشتیبانی ، گفتگوی آنلاین با کارشناسان سرور اعتباران تماس حاصل نمایید. حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت ها حدود ۴۵دقیقه می باشد.

تضمین برگشت هزینه

ما در سرور اعتباران در مورد سرویس های خود به طور کامل مطمئن هستیم و سرویس های خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب ارائه میکنیم.

با توجه به شرایطی که برای کاربران به وجود آورده ایم اگر همچنان شما تا ۷ روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشید ، با ذکر دلیل و علت امکان بازگشت هزینه وجود دارد. بازگشت هزینه .
توجه : شرایط و فراگرد فسخ معامله و بازگشت هزینه تا هفت روز و فقط به موجب مواد ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت اکترونیک ممکن میباشد و خارج از آن به هیچ وجه امکان بازگشت هزینه وجود ندارد(مشاهده متن قانون تجارت الکترونیکی).

شرایط بازگشت هزینه در سه مورد زیر خلاصه میشود:

۱- عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره

۲- در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ ۵۰۰۰ تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ بین ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.
۳- امکان بازگشت هزینه فقط در پلان های معمولی وجود داشته و در پلان های ویژه که به مناسبت های مختلف ارائه میشود امکان بازگشت وجه وجود ندارد. در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق کنترل پانل کاربری اقدام نمایید.شایان ذکر می باشد که در صورتی که دلیل شما برای بازگشت هزینه برای اعتباران قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد.

تجربه بالا
خوشنامی و سابقه طولانی ۵ ساله شرکت اعتباران انفورماتیک در تهران به عنوان مالک ۱۰۰% نام تجاری سروراعتباران و همچنین وجود مشتریان سازمانی و دولتی بسیار روی سرور های ما طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.

انتقال رایگان وب سایت شما
سرور اعتباران، وب سایت شما را داری هر پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن انتقال می دهد.در صورتی که از سرویس دهنده فعلی خود رضایت کامل ندارید نگران انتقال و مشکلات ایجاد شده بعد از آن نباشید سرور اعتباران این کار را برای شما انجام خواهد داد.

آپ تایم بالای ۹۹ درصد
کلیه سرور های هاستینگ سروراعتباران در هر موقعیت جغرافیانی و مکانی که قرار داشته باشند با تضمین آپتایم بالای ۹۹ درصد ارائه می گردند.این امر در مورد سرور های ایران این شرکت نیز صادق می باشد.

استفاده از نرم افزارهای دارای لایسنس
سرور اعتباران برخلاف بسیاری از شرکتهای میزبانی License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور ایفا می کند.

امنیت
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های هاستینگ دارد ، سرور اعتباران نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات سروراعتباران در این جهت می باشد.
استفاده از دیتا سنتر های معتبر
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به ۶ بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه سرور اعتباران به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزایش پایداری و طول عمر سرورها و همچنین کاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعی‌های احتمالی سرورهاست.

تحویل آنی سرویس ها
سفارش شما در سرور پارس پس از پرداخت آنلاین به طور خودکار و آنی ایجاد خواهد شد و کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می گردد.

مانیتورینگ خودکار سرویسها
کلیه سرویسها توسط متخصصان شرکت به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

بکاپ کامل بانک‌های اطلاعات
در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هاستینگ شما که منجر به از دست رفتن اطلاعات شما شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه بانک‌های اطلاعات را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها درسرورپارس دارای حداقل یک هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادث اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

نحوه بکاپ‌گیری کامل از سرویس خود در دایرکت-ادمین

کنترل پنل مدیریت هاستینگ
سروراعتباران کنترل پنل میزبانی وب دایرکت‌ادمین به همراه لایسنس را به هر کاربر برای مدیریت تمامی سرویسهای هاست خود ارائه می دهد.

})