اعتباران دارای نمایندگی معتبر و با گردش مالی بالای خرید و فروش دامنه‌های وبی، این سرویس را با استفاده از ۵ سال تجربیات خود به بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت عرضه می‌نماید.

» یک دامنه خوب ثبت کنیم!

» قوانین ثبت دامنه دات‌آی‌آر

نکات هزینه دامنه‌ها:
توجه داشته باشید که خرید مستقیم دامنه‌های دات آی آر هزینه‌ای معادل ۱۴۴.۰۰۰ ریال دارد، ولی نمایندگانی که مبلغ قابل توجهی در حساب خود شارژ نمایند هزینه خرید دامنه برای آنان تا ۳۸.۰۰۰ ریال کاهش می‌یابد، لذا بسته به اعتبار و گردش کاری نماینده قیمت‌های ارائه شده متفاوت هستند.

نکات پشتیبانی:

از مهمترین ویژگی‌های خرید یک دامنه، دریافت پشتیبانی و تنظیمات DNS مناسب است. اگر دامنه‌ای را خریداری نمایید و سایت خود را بر روی آن راه‌اندازی نمایید، و پس از یکسال متوجه شوید که دامنه شما منقضی شده و حداقل ۱۰ روز سایتتان از دسترس مشتریان خارج باشد، هیچوقت این تجربه تلخ را فراموش نخواهد کرد.
اعتباران جلوی اینگونه اتفاقات را می‌گیرد، همچنین ارائه پشتیبانی ۲۴ساعته مدیریت دامنه های ثبت شده، تغییر رابط های دامنه، تمدید سالانه دامنه های تحت مدیریت و مشاوره در جهت ثبت دامنه با نامی گویا و آدرسی رند از دیگر خدمات گروه در این ضمینه می باشد.

نحوه درخواست دامنه

برای درخواست هر دامنه‌ای، ابتدا باید از آزاد بودن آن مطمئن شوید. دامنه‌هایی که قبلا توسط شخص دیگری خریداری شده باشد، قابل خرید نیست و تنها می‌توانید آنرا از شخص مورد نظر خریداری نمایید. معمولا این فرآیند بسیار پرهزینه است و یکی از تجارت‌های فعالان اینترنتی می‌باشد.

توجه داشته باشید که دامنه فقط مربوط به وب نیست، لذا اگر یک دامنه را در کاوشگر وب باز کردید و چیزی مشاهده نشد به معنی آزاد بودن آن دامنه نیست. برای بررسی آزاد بودن دامنه باید از سرویس‌های whois بهره بگیرید که توسط سایتهای بیشماری ارائه می‌شود.

پس از اطمینان از خالی بودن دامنه، فرم درخواست زیر را با دقت تکمیل نمایید. در صورتی که عجله دارید، حتما مبلغ هزینه را نیز پیشاپیش پرداخت نمایید و رسید آنرا در توضیحات ارائه کنید. در صورتی که درخواست شما با موفقیت انجام نشود هزینه شما عودت خواهد شد. در صورتی که عجله ندارید، پس از ارسال درخواست فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.

دامنه‌های ایرانی به صورت پیشفرض تحت دستگیره اعتباران خریداری می‌شوند و در صورتی که دستگیره خود را مشخص نمایید، مالکیت آنها نیز برای شما ثبت خواهد شد. (در صورتی که نمی‌دانید دستگیره چیست، از این بخش صرفنظر کنید)

توجه داشته باشید که دامنه‌های ایرانی بین یک روز تا یک هفته زمان تایید نیاز دارند ولی دامنه‌های غیر ایرانی لحظه‌ای صادر می‌شوند.

تعرفه‌های دامنه

در ادامه لیست تعرفه دامنه‌های مختلف قرار داده شده است. توجه داشته باشید که در صورت داشتن درخواست انتقال مالکیت دامنه ۳۰٪ به هزینه افزوده می‌شود.

نوع دامنه تعرفه
ir ۱۵۵.۰۰۰ ریال
com  (۱۱ دلار)
net  (۱۰ دلار)
org  (۷ دلار)
info  (۱۰ دلار)
co  (۳۰ دلار)
me  (۲۰ دلار)
co.ir ۱۵۵.۰۰۰ ریال
ایران ۱۵۵.۰۰۰ ریال

 

})