یکی از محاسن هاست ایران ، سرعت فوق بالاتر و محسوس میزبانی وب ایران در کشور است و علت سرعت بالای سایت ها و پورتال ها این است که کاربران سایتها و پورتال ها از سرویس اینترنت داخل کشور استفاده می کنند ، و این امر تا حد زیادی سرعت را بطور مجازی افزایش می دهد . به همین جهت اگر با افزایش کاربران داخلی بر روی سایت خود مواجه شده اید ، انتقال هاست و بستر سایت شما به هاست ایرانی یک راه حل مناسبت خواهد بود. سرور ایران اعتباران مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری بوده ودر داخل کشور ایران میزبانی می گردد.

همچنین از ویژگی های برتر هاست سرور های ایران می توان به امنیت اطلاعات و عدم تحریم دولت های خارجی اشاره کرد. این هاست برای میزبانی وب سایت های دولتی،اداری،سازمانی توصیه می گردد.

نکته: قیمت‌های فوق به تومان می‌باشد.

نکته: پهنای باند‌های ارائه شده میزان مصرف ماهیانه هستند. به ازای هر ۵گیگ پهنای باند اضافی ماهانه در اکانت یکساله، مبلغ ۲۷هزارتومان اخذ می‌گردد.

نکته: به ازای بالا رفتن هر ۱۰٪ پردازنده اضافی مبلغ ۱۰ هزارتومان اخذ می‌گردد.

نکته: قیمت‌ها سالیانه هستند و هزینه ماهیانه ۱۰٪ هزینه سالیانه است (تنها برای سرویس‌های تجاری)

نکته: به ازای افزایش هر گیگ رم، مبلغ ۴۴هزارتومان اخذ می‌گردد.

نکته: بازدید در یک لحظه تنها برای وب سایت هایی که از اسکریپت php استفاده می کنند مد نظر می باشد، بدین ترتیب فقط در زمانی که فایل php بر روی سرور شما اجرا می گردد تعداد درخواست ها در آن زمان مطرح خواهد بود و اینکه یک بازدیدکننده چند دقیقه از وب سایت بازدید می نماید ارتباطی با این موضوع نخواهد داشت. برای داشتن تصویر بهتر کافی است از عدد میزان بازدید سایت در یک روز ، تعداد بازدید در لحظه را تخمین بزنید. توجه فرمائید که امکان ارتقای امکانات بصورت خودکار در سیستم تعبیه شده است.

نکته: سرویس‌های تجاری دارای پشتیبانی  ۲۴ ساعته و همچنین کیفیت تضمینی ۹۹٫۵% هستند.

نکته: اگر مایل به گرفتن بکاپ کامل به صورت دوره‌ای  از سایت خود و دانلود آن بر روی دیسک و کامپیوتر شخصی خود هستید، فضایی به‌اندازه تقریبا دوبرابر میزان دیتای خود درنظر بگیرید که درهنگام بکاپ‌گیری و تولید فایل بکاپ با کمبود فضا مواجه نشوید.

نکته: قبل از سفارش حتما قوانین و مقررات سرور اعتباران را مطالعه بفرمایید.

})