ویژگی‌های منحصر بفرد میزبانی اعتباران

پشتیبانی و بروزرسانی :

سرورهای اعتباران دارای مانیتورینگ دائمی هستند، بدین معنی که همواره پرسنل پروسس‌ها و عملیات آنها را کنترل کیفی می‌نمایند تا در صورت وقوع مشکل نرم‌افزاری و نفوذگری، مشکلی برای سایتها پیش نیاید. همچنین نرم‌افزارهای بر روی سرورها دائما بروزرسانی و تطبیق می‌شوند تا هم جدیدترین امکانات برای مشتریان فراهم باشد و هم از معضلات امنیتی/کارایی در امان باشند.

امنیت :

در سالهایی که اعتباران سرورهای خود را پشتیبانی نموده و بروزرسانی کرده است، بیش از ۱۰۰ حمله بر روی انها توسط تیم‌های مختلف نفوذگران انجام شده که به غیر از چند مورد آنها مابقی توسط اعتباران خنثی شده است.  لازم به ذکر است که چند مورد موثر نیز به دلیل تنظیمات صحیح سرورها، تنها بر روی سایت مقصد انجام شده و به دیگر سایتها منتشر نشده است.

اعتباران خود استانداردهای نگهداری و مدیریت سرور به صورت امن را در ابعاد بین‌المللی تدوین می‌نماید، و با محدود کردن دسترسی‌ها برای بالا بردن امنیت مخالف است. اکثر مشتریان ما دسترسی کامل به SSH و دیگر سرویس‌های سرور دریافت می‌دارند و در صورتی که سوء استفاده‌ای انجام گیرد یا نفوذگری سیستم را از دست آنها خارج نماید، مانیتورینگ این مهم را نمایان می‌سازد.

سرعت و قدرت :

اکثر سرورهای امروزی به صورت اشتراکی استفاده می‌شوند، بدین معنی که یک سیستم سخت افزاری در یک دیتاسنتر، به چندین سیستم نرم‌افزاری تجزیه می‌شود و این سیستم‌ها به صورت جداگانه اجاره داده می‌شوند. منابع اختصاصی هر سیستم مقدار حافظه (RAM) و مقدار دیسک (Disk Space) آن است. منابع مشترک بین سیستم‌ها پهنای باند شبکه، پردازنده و عملیات دیسک است.

سرویس‌های کم کیفیتی، تعداد ماشین مجازی بالایی را بر روی یک سخت افزار معمولی ارائه می‌دهند تا هزینه‌ها بسیار پایین باشد. در این حالت هنگامی که لود کلی سیستم بالا رود (چندین ماشین مجازی در حال اجرای برنامه باشند) که در سرور مجازی مقصد نیز قابل رویت نیست، سرعت پردازنده بسیار کاهش می‌یابد و سایت‌های مشتریان با زمان بسیار کندی سرویس‌دهی می‌شود. نگاه به منابع سرور نیز هیچ اطلاعات مفیدی در اختیار قرار نمی‌دهد.

سرورهای اعتباران بهینه‌سازی شده‌اند و تعداد سایت‌ها و سرورهای مجازی آنها از تعداد معینی فراتر نمی‌رود. همچنین به هر سرور حداقل دو هسته پردازنده اختصاص داده می‌شود تا اگر یک برنامه مخرب هسته‌ای را مشغول کرد، دیگر برنامه‌ها با سرعت قبل به اجرای خود ادامه دهند. در این سرورها سرعت بار شدن صفحات وب و انجام عملیات در اکثر اوقات ثابت و بسیار سریع است.

بسته‌های مناسب :

بسته‌های پیشنهادی اعتباران، از نظر کارایی بهینه‌سازی شده‌اند. اعتباران هاستینگ خود را در دو قالب شخصی و تجاری ارائه می‌دهد. هاستینگ‌های تجاری قدرتمند‌تر هستند ولی به دلیل نیاز آنها به پشتیبانی دائمی و کیفیت بهتر، به نسبت هاستینگ‌های شخصی گرانقیمت‌تر هستند. لازم به ذکر است که طبق قوانین اعتباران، هیچ شخص حقوقی و یا سایت حقوقی نمی‌تواند بر روی هاستیگ‌های شخصی سرویس داده شود.

هاستینگ ارائه شده توسط اعتباران:

۱- هاست لینوکس. هاست‌های پرکاربرد و قدرتمند با امکانات متنوع برای کاربری های شخصی و تجاری.

۲- هاست ایران. هاست‌های پرسرعت داخلی با امکانات کامل.

۳- هاست بکاپ. هاست‌های پایدار برای محافظت و پشتیبانی از اطلاعات مهم.

۴- هاست سازمانی. هاست‌های قوی با امکانات مدرن برای سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های خصوصی.

۵- هاست پرمصرف. هاست‌های مناسب جهت سایت‌ها و پایگاه‌های دانلود.

 

نکته: قبل از سفارش حتما قوانین و مقررات سرور اعتباران را مطالعه بفرمایید.

})